Media o DeflaGyn®

ŻEL DOPOCHWOWY DeflaGyn® NALEŻY STOSOWAĆ WYŁĄCZNIE PO KONSULTACJI Z LEKARZEM.

Żelu DeflaGyn® nie można stosować zamiast leczenia ablacyjnego, ekscyzyjnego, chirurgicznego, jeśli pacjentka ma wskazania do takiego zabiegu.

Media O DeflaGyn

kobieta.pl

„Dotychczas wiadomość o nieprawidłowych wynikach cytologii, w tym występowaniu zmian wywołanych wirusem brodawczaka ludzkiego (HPV), oznaczała nerwowe czekanie 6 miesięcy na powtórzenie badań, bez podejmowania żadnych kroków. Pojawienie się DeflaGynu® oznacza, że mamy do dyspozycji preparat, który wspomaga remisję i regresję mniejszych zmian w obrębie szyjki macicy, jednocześnie umożliwiając szybszą regenerację nabłonka i eliminacje czynnika powodującego zmiany w komórkach. Należy pamiętać, że dotyczy to tych z nas, które zgodnie z decyzją lekarza kwalifikują się do grupy oczekiwania”

Twojstyl.pl

„W naszej klinice prowadzimy obserwacje w tym zakresie, które potwierdzają dane literaturowe wykazujące skuteczność w doprowadzeniu do regresji cytologiczno-wirusowej już po 3 miesiącach stosowania tych preparatów – dodaje profesor Zimmer. – Oczywiście stosujemy takie postępowanie tylko i wyłącznie w tej grupie pacjentek, u których standard postępowania dopuszcza oczekiwanie na ponowny wynik. Z tego powodu stosowanie żelu dopochwowego DeflaGyn może się odbyć wyłącznie po konsultacji i za zgodą lekarza ginekologa.”

Sprawdzone.pl

zdecydowana większość infekcji HPV ustępuje samoistnie i choroba się nie rozwija. Niestety w kilku procentach przypadków dochodzi do tak zwanego zakażenia przetrwałego, które może doprowadzić do zmian przednowotworowych i później raka szyjki macicy.

Nie musisz jednak nerwowo czekać na kolejną cytologię. Obecnie na rynku można znaleźć wyroby medyczne, które mogą poprzez eliminację patogenów w szyjce macicy (ich obecność przekłada się na nieprawidłowy wynik badania) poprawić wynik cytologii. Jednym z rekomendowanych przez ginekologów preparatów jest DeflaGyn.”

se.pl

“DeflaGyn to preparat, który bardzo dobrze wpisuje się w biologię wirusa, bo to wirus HPV jest odpowiedzialny za wszelkie zmiany na szyjce. Preparat DeflaGyn wyrównuje florę bakteryjną, wyłapuje i wiąże patogeny, w tym i wirusa HPV, oraz działa antyoksydacyjnie. Stwarza więc warunki, by wyeliminować infekcję wirusem HPV wysokiego ryzyka, bądź zahamować przechodzenie przez kolejne etapy nowotworzenia.”

claudia.pl

„Od niedawna na rynku dostępny jest preparat dopochwowy, który wspomaga organizm w eliminacji wirusa HPV (wirusa brodawczaka ludzkiego), co może przełożyć się poprawę wyniku cytologii. Preparat DeflaGyn® zawiera dobrane w innowacyjny sposób składniki.”

mzdrowie.pl

„Obecnie pojawiły się wyroby medyczne i leki, które można stosować, u pacjentek zakwalifikowanych po badaniu cytologicznym i ocenie obecności  wirusów HPV, do powtórzenia badania za 6-12 miesięcy. W naszej klinice prowadzimy obserwacje w tym zakresie, które potwierdzają dane literaturowe wykazujące skuteczność w doprowadzeniu do regresji cytologiczno–wirusowej już po 3 miesiącach stosowania  tych preparatów. Oczywiście stosujemy takie postępowanie tylko i wyłącznie w tej grupie pacjentek, u których standard postępowania dopuszcza oczekiwanie na ponowny wynik „